close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL

Spotkanie autorskie „WIELKIE ŚMIAŁE CELE” z udziałem Ryszarda Pieńkowskiego

Zapraszamy Państwa na spotkanie online z Ryszardem Pieńkowskim, autorem książki „Wielkie śmiałe cele, czyli jak inspirować siebie i innych do wysokich lotów”, które poprowadzi Maciej Orłoś. Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowaliśmy PREZENT - bezpłatny miesięczny dostęp do wydania cyfrowego Dziennika Gazety Prawnej. Transmisja na żywo odbędzie się 25 października 2021 r. w godz. 18:00 – 19:00.

Dołącz do spotkania >> 

Autobiografia „WIELKIE ŚMIAŁE CELE czyli jak inspirować siebie i innych do wysokich lotów” 

O swojej drodze i swoich wyborach w autobiografii edukacyjno-poradniczej opowiada Ryszard Pieńkowski. Twórca bazy INFORLEX i „Dziennika Gazety Prawnej” dzieli się nie tylko ciekawymi wspomnieniami, lecz także wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu ludźmi i firmą.

Autor przedstawia realia tworzenia firmy w Polsce lat 80. XX wieku oraz doświadczenia zdobyte przez ponad 30 lat kierowania przedsiębiorstwem na konkurencyjnym rynku. Do tego dokłada praktykę z ponad 50 lat zarządzania ludźmi. Dzięki temu powstało swego rodzaju studium przypadku uzupełnione bogatym zbiorem 114 porad i 140 przykładów z zakresu marketingu i zarządzania, przydatnych przedsiębiorcom, szefom firm i wszelkich innych organizacji oraz menedżerom.

Strona autora ryszardpienkowski.pl

Książka „WIELKIE ŚMIAŁE CELE czyli jak inspirować siebie i innych do wysokich lotów” dostępna jest pod adresem TUTAJ >>

News