close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL

Wciąż podnosimy poprzeczkę! - Logwin z godłem Solidnego Pracodawcy

Chociaż 2020 r. dla wszystkich był inny, trudny i wymagający nowych rozwiązań – nie poddaliśmy się. W Logwin Poland nieustannie podnosimy poprzeczkę jakości i ilości świadczonych usług, nie zapominając o ludziach, którzy tworzą firmę. Efektem codziennych starań i potwierdzeniem dobrego kierunku obranych działań, jest uhonorowanie firmy godłem Solidnego Pracodawcy, kolejny rok z rzędu.

Grupa Logwin, do której należymy, zatrudnia 4300 pracowników w 36 państwach świata, z czego aż 630 pracowników w Polsce. Pomyślna współpraca z dotychczasowymi klientami mobilizuje nas do dalszego rozwoju. Nasze zaangażowanie doceniły takie firmy jak: Peek&Cloppenburg, Nespresso (Nestle), Oriflame, Sephora, Beeline czy Douglas. Świadcząc usługi od 2003 r., zdobyliśmy ogromne doświadczenie z zakresu kompleksowego projektowania i obsługi kanału e-commerce oraz magazynowania, a także obsługi sieci retailowej naszych klientów.

Logistyka i magazynowanie towarów to jednak nie wszystko, co możemy zaoferować klientom. Naszą domeną jest również spedycja: lądowa, morska i lotnicza. W ramach spedycji morskiej oferujemy możliwości aranżacji przewozów morskich z/do wszystkich portów świata wraz z kompleksową obsługą celną i ubezpieczeniem cargo. Oferujemy również przewóz ładunków drobnicowych do Polski w ramach własnych konsol morskich z Dalekiego Wschodu. W 2015 r. zainaugurowaliśmy połączenia kolejowe dla ładunków drobnicowych wraz z pełnym ich serwisem drobnicowym i pełnokontenerowym. Dzięki licencji spedytora klasy A aktywnie uczestniczymy w wymianie handlowej, oferując duże możliwości w zakresie transportu lotniczego. Posiadamy własny magazyn celny, dzięki czemu możemy oferować kompleksową obsługę również w tym zakresie. Jeśli z zakresu TSL potrzebne jest rozwiązanie szyte na miarę, to w Logwin Poland z pewnością takie znajdziemy. 

Wspólnie, z zaangażowaniem, w pełni profesjonalnie.

News