close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL

Accountability Culture Congress - 28 września 2021 r.

Już 28 września 2021 r. odbędzie się Accountability Culture Congress, organizowany przez firmę 4Results. Kongres patronatem objął "Personel & Zarządzanie". 

To pierwszy w Polsce kongres poświęcony kulturze odpowiedzialności. Wydarzenie daje możliwość spotkania wybitny mówców, ekspertów zarządzania oraz liderów, aby porozmawiać o metodach budowania, technikach wdrażania i korzyściach płynących z kultury odpowiedzialności.

Kultura Odpowiedzialności (Accountability Culture) to taka kultura organizacyjna, w której decyzje podejmowane są tam, gdzie jest informacja, a nie hierarchicznie. W firmach, w których działa (polskie przykłady: Tefal, Sente, ISolution) poprawiają się wyniki: zespoły szybko i adekwatnie reagują na zmiany; wszyscy koncentracją się na doskonaleniu, a nie unikaniu błędów. W Polsce taką kulturę wdraża firma szkoleniowo-doradcza 4Results. 

Key note speakerem Accountability Culture Congress będzie David Marquet, legendarny kapitan okrętu podwodnego Marynarki USA o napędzie nuklearnym, twórca metodyki Intent-Based Leadership, autor bestsellerów Amazona „Turn The Ship Around!” (pol. „Zmień Kurs!”) oraz “Leadership is Language” (pol. „Język przywództwa”). David Marquet przyleci do Polski specjalnie na Kongres. 

Obok Davida Marqueta wystąpią również tacy wybitni mówcy jak Jacek Santorski, Paweł Motyl, Sławek Błaszczak, Maciej Trybulec, Jacek Siewiera oraz praktycy kultury odpowiedzialności – Radek Matuszewski, Karol Turek i Magdalena Dziewguć.

Zapraszamy do rejestracji! Kongres dostępny będzie w formie hybrydowej: online lub stacjonarnej, w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Rejestracja: 

https://landing.4results.pl/congress 

News