close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL
tocTable of Contents
clearHide
PO GODZINACH
nr 4»Personel i Zarządzanie

HRMin the unexpected world (1)

Rozpoczynamy nowy cykl języka angielskiego, w którym przedstawimy narzędzia i zwroty ułatwiające precyzyjną komunikację w erze zdalnego zarządzania, motywowania i integrowania pracowników. Zaczniemy od przedstawienia narzędzi oraz anglojęzycznych zwrotów usprawniających precyzyjną komunikację w erze wideo- i telekonferencji. Pokażemy, jak sformułować po angielsku opis stanowiska pracy do mediów społecznościowych. Przedstawimy zwroty przydatne do przeprowadzenia zdalnej rozmowy kwalifikacyjnej. Sprecyzujemy, jak efektywnie komunikować pracownikowi wyznaczone cele i zadania na spotkaniu online lub mailem. Udostępnimy minisłownik przydatny w ewaluacji pracy oraz podpowiemy przydatne zwroty w kwestii etycznego zwalniania pracowników. To tylko niektóre z tematów. W każdym artykule zapewnimy zestawienia anielskich zwrotów i wyrażeń gotowych do użycia w różnorakich sytuacjach, z podziałem na język formalny i półformalny, w zależności od danej sytuacji. Do każdego artykułu będą również dołączone ćwiczenia online ze zwrotami z tekstu, tak aby czytelnik mógł wzbogacić swój zasób słownictwa języka angielskiego. Zapraszamy do korzystania z naszego przewodnika językowego.
On 11th March 2020 WHO (World Health Organization) recognised the spread of coronavirus (COVID-19) as a global pandemic. Recent times have brought significant changes for companies worldwide, especially due to the intensive implementation of tools for remote work and online communication. Despite the fact that during the pandemic staff of many companies did not have the possibility to establish...

  • ANETA SZARANIEC
    AuthorANETA SZARANIEC
    Doświadczona lektorka języka angielskiego, w tym biznesowego. Tłumaczka, autorka materiałów dydaktycznych z języka angielskiego, certyfikowany trener biznesu (umiejętności miękkie). Współpracuje z korporacjami jako lektorka Business English w ramach kursów in-company Lang LTC.