close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL
tocTable of Contents
clearHide
ZARZĄDZANIE
nr 5»Personel i Zarządzanie

Wdrożenia software'u z głową

Ostatni czas niesie sporo zmian – skumulowanych, bardziej odczuwalnych, a i czasem chaotycznych. Zmian, które są również związane z usprawnieniem pracy poprzez zastosowanie wszelkich rozwiązań IT. Zespoły, a w tym działy HR, musiały szybciej znaleźć i wdrożyć inne drogi realizacji zadań, zbierania danych czy kontaktu z pracownikiem. Szeroko pojęty software wspomagający HRM świetnie się tutaj sprawdza, ale tylko wtedy, gdy jest mądrze wybrany i zaimplementowany.
Zaskakujące problemy i przyśpieszone tempo zmian sprawiły, że wybierane rozwiązania i decyzje z nimi związane nie zawsze są trafne. Obszar IT dostarcza nam ogromu możliwości, które nie zawsze chcemy, umiemy lub możemy wykorzystać. Przed nami sporo wyzwań, ale jeżeli planujemy zachować płynność funkcjonowania firmy, konkurencyjność i umiejętność reagowania na bieżące potrzeby swoje i rynku, to...

  • Sylwia Szykuła
    AuthorSylwia Szykuła
    HR biznes partner w firmie Fortaco Group Oy, ma 15 lat doświadczenia w HRM w międzynarodowych i polskich firmach. Autorka publikacji na temat HR i biznesu.