close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL
tocTable of Contents
clearHide
TEMAT NUMERU
nr 7»Personel i Zarządzanie

Łap równowagę i ładuj baterie

Znajdujemy się w dość specyficznym czasie odwilży. Po raz pierwszy od wielu miesięcy czujemy efekty luzowania ograniczeń pandemicznych: działają restauracje, kawiarnie, hotele, na świeżym powietrzu możemy chodzić bez maseczek. Dodatkowo pogoda, po wielu tygodniach zimnej wiosny, zaczęła sprzyjać spacerującym i wypoczywającym. To znak, że miesiące letnie, a z nimi czas wakacji nadchodzi wielkimi krokami. Jak zadbać o to, aby spędzić go dobrze?
Najnowsze, trwające dziewięć lat badania, które zostały opublikowane w naukowym czasopiśmie „Psychosomatic Medicine” wykazały, że wakacje mają pozytywny wpływ na nasze zdrowie, bo zmniejszają ryzyko chorób serca. Okazuje się, że mężczyźni, którzy nie wyjeżdżali na wakacje przez kilka lat, byli o 30 proc. bardziej narażeni na zawał serca niż ci, którzy spędzali wakacje przynajmniej tydzień w roku....

  • Nadia Kirova
    AuthorNadia Kirova
    Partner w Kirov Strategic Negotiators i LifeEnegy.pl. Przedsiębiorca, trener, coach stosujący w swojej praktyce różnorodne narzędzia pozwalające poznać siebie lepiej. Wspiera ludzi w odkrywaniu swoich talentów, inspiruje do podążania za swoją pasją i uczy zarządzania energią życiową oraz współpracy zespołowej. Instruktor CHS-styl Qi Gong.