close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL
tocTable of Contents
clearHide
TEMAT NUMERU
Nr 9»Personel i Zarządzanie

Personalny portret

W czasie pandemii na pierwszej linii frontu – gasili pożary, rzucali koła ratunkowe, nieśli wsparcie i podejmowali niełatwe decyzje. Dzisiaj, w oswojonej (czyżby?) rzeczywistości czekają ich kolejne wyzwaniami. HR-owcy – bo o nich mowa – rozpoczynają kolejny etap w swoim życiu zawodowym. Mimo zmęczenia wciąż pozostają głodni wiedzy i otwarci na rozwój.
Grupa Pracuj.pl na przełomie kwietnia i maja 2021 r. po raz ósmy przeprowadziła badanie „HR-owca portret własny”, w którym głos zabrało kilkuset praktyków odpowiedzialnych za pozyskiwanie, utrzymanie i rozwój kadr w organizacjach. Większość z nich to osoby z dużym lub co najmniej kilkuletnim stażem. Na łamach raportu podzielili się swoją opinią na tematy związane z ich codziennym zawodowym życiem...

  • Iga Pazio
    AuthorIga Pazio
    Redaktor naczelna Kompendium HR i serwisu branżowego wyzwaniaHR.pracuj.pl. Autorka cyklicznego badania „HR-owca portret własny”, programów merytorycznych konferencji Wyzwania HR i innych badań oraz inicjatyw branżowych. Entuzjastka dzielenia się wiedzą, branży HR i data driven content. B2B Marketing Communications Manager, w Grupie Pracuj od 2010 r.