close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL
tocTable of Contents
clearHide
Nr 10»Personel i Zarządzanie

Wykształcony, kompetentny, doświadczony

Działy personalne otrzymują wiele ofert współpracy od coachów biznesowych. Ich liczba wzrasta lawinowo, a portfolia zawierają nierzadko mało zrozumiałe dla podejmujących decyzje informacje. Czym należy się kierować, rozpoczynając współpracę z coachem, i jak można zweryfikować deklarowane w ofercie kompetencje?
W 2012 r. w Polsce było 1,3 tys. coachów. Dziś na rynku funkcjonuje około 10 tys. specjalistów, którzy nazywają się coachami. Z tego powodu wybór prawdziwego profesjonalisty z tak dużego grona może być nie lada wyzwaniem. Od czego zatem zacząć wybór? Akredytacja Żeby uniknąć złego kontraktu i mieć pewność kompetencji coacha, z pewnością należy zwrócić uwagę na uzyskaną przez niego akredytację....

  • Robert Łężak
    AuthorRobert Łężak
    Prezes EMCC Polska, współwłaściciel firmy szkoleniowej Norman Benett. Coach, mentor EMCC EIA na poziomie Practitioner, asesor EMCC.
  • Paulina Janiak
    AuthorPaulina Janiak
    Członek zarządu EMCC Polska, współwłaścicielka Femmeritum, firmy zajmującej się programami równowaga praca-życie, coach, mentor EMCC EIA na poziomie Practitioner.