close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL
tocTable of Contents
clearHide
ZARZĄDZANIE
Nr 10»Personel i Zarządzanie

Popandemiczne budowanie więzi

O tym, że zgrane zespoły i poczucie przynależności do firmy przynoszą lepsze efekty na wielu płaszczyznach jej działania, wszyscy wiedzą. Ostatni czas stanowi jednak szczególne wyzwanie, bo z pracy zdalnej wracamy do biura, do którego niekoniecznie chcemy wracać. W tej sytuacji firmy potrzebują działań integracyjnych skrojonych pod preferencje i potrzeby pracowników, ale też na miarę możliwości organizacji. Na co powinny zatem zwrócić uwagę, żeby pracownicy poczuli ponownie ducha zespołowości?
Jeszcze niedawno w firmach zastanawiano się, czy możliwa jest efektywna integracja zespołów pracujących zdalnie. Udało się znaleźć wiele świetnych rozwiązań, ale dalej jest to nie lada wyzwanie, bo na dłuższą metę nic nie zastąpi relacji bezpośrednich. Sprawdzanie, co działa akurat w naszej firmie i podpatrywanie dobrych praktyk organizacji, które na pracy zdalnej czy w rozproszeniu działają od...

  • Sylwia Szykuła
    AuthorSylwia Szykuła
    15 lat doświadczenia w HRM w międzynarodowych i polskich firmach. Autorka publikacji o HRM, komunikacji, EB i znaczeniu emocji w biznesie. Obecnie menedżer HR w X-Coding IT Studio.