close
SCRIPTOO
AppINFOR PLINSTALL
tocTable of Contents
clearHide
ZARZĄDZANIE
Nr 10»Personel i Zarządzanie

Menedżer w złotej klatce

Gdy patrzymy na doświadczonych menedżerów, dostrzegamy ludzi zdecydowanych, mocno osadzonych biznesowo, emanujących doświadczeniem i pewnością siebie. Tylko czy ten obraz jest prawdziwy? Okazuje się, że w rzeczywistości wielu z nich tkwi w „złotych klatkach”, które stanowią dla nich pułapkę. Czy i jak można się z nich wydostać?
Pracuję z menedżerami jako dyrektor HR oraz executive coach od kilkunastu lat. W pierwszej roli widzę ich obraz zawodowy, w drugiej – ten prawdziwszy, osobisty. Zebrawszy moje doświadczenia i obserwacje, chciałabym tym artkułem odsłonić menedżerskie złote klatki. Menedżerowie, budując swoją karierę szczebel po szczeblu, równolegle i niezauważalnie, pręt po pręcie, budują wokół siebie złotą...

  • Sylwia Gołuchowska
    AuthorSylwia Gołuchowska
    Od ponad 20 lat pełni funkcje menedżerskie w obszarze HR, od kilkunastu zarządza tym obszarem z perspektywy strategicznej i międzynarodowej. Ukończyła Executive MBA na Aalto University School of Business, Helsinki. Jest executive coachem PCC ICF, pracuje z międzynarodową kadrą menedżerską.