tocTable of Contents
clearHide
Nr 7»Personel i Zarządzanie

Dobra treść spod pióra pracownika

Shutterstock
Zanim organizacja wynajmie profesjonalną agencję reklamową lub zatrudni copywitera do kreowania treści firmowych, warto sprawdzić, czy jej pracownicy sami mogliby je tworzyć na rzecz promocji własnego miejsca pracy w internecie. Może płynąć z tego wiele korzyści.
Wyobraźmy sobie, że rozważamy skorzystanie z usług dwóch dostawców materiałów biurowych. Wpisujemy nazwy obydwu przedsiębiorstw do wyszukiwarki i patrzymy na wyniki. O pierwszym z nich mamy dwie wzmianki z portali teleadresowych plus link do strony internetowej, gdzie znajduje się oferta i historia firmy. O drugim pokazuje się kilkaset podpowiedzi. Przeglądamy kilka z nich. Trafiamy na poradnik,...

  • Aldona Kucner
    AuthorAldona Kucner
    Trener i doradca w obszarach marketingu, innowacji i przedsiębiorczości z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem w biznesie. Od 2007 r. prowadzi firmę Aldo Communication. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania Thames Valley University. Prowadzi blog kursnainnowacje.pl. Autorka książek „Przeklęte drobiazgi” i „Jak zostać kreatywnym przedsiębiorcą”.